Sürücüler İçin Shell

Shell Madeni Yağlar

Dünyanın* ve Türkiye’nin** 1 numaralı madeni yağ tedarikçisi Shell 100’ü aşkın ülkede tüketicilere son teknoloji ve yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.

Shell Yakıtları

Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda geliştirilen, bugüne kadarki en gelişmiş yakıtlarımızdır.1

Shell'den Avantajlı Kampanyalar

Güncel kampanyalarımızı takip edin! Kazançlı çıkın!
Kurumsal Müşteriler İçin Shell

İşletmelere Yönelik Madeni Yağlar

Hangi sektörde olursanız olun, ekipmanınız ne kadar spesifik olursa olsun, Shell’in ürünleri ve hizmetleri çalışmanıza değer katmak için geliştirilmiştir. Doğru ürünü kullanmanın, ekipman verimini maksimuma çıkarmakla, araç ömrünü uzatmakla ve duruş süresini azaltmakla nasıl önemli tasarruflar sağlayabildiğini keşfedin.

Taşıt Tanıma Sistemi

Türkiye’nin ilk Taşıt Tanıma Sistemi,sadece bir yakıt tederikçisi olmanın ötesinde firmaların çözüm ortağı oluyor ve filo yönetimi için çözümler sunuyor.

Shell Ticari Yakıtlar

Ticari Yakıtlarda Shell Farkı ve Kalitesi: Dünya çapında tecrübe, maliyetleri azaltan ürün, hizmet ve çözümler ile müşteri memuniyetini en üst seviyede tutmak başlıca hedefimizdir. Türkiye’de bu anlayışla her noktada; inşaat, taşımacılık, madencilik, petrol arama/üretim ile şehir içi deniz taşımacılığı gibi farklı iş alanlarına; ısınma, taşıma ve endüstriyel ihtiyaçlara yönelik yakıt tedarik ediyoruz.